Array
(
)

شراکت White Label

درباره مشارکت WL

موسسات مالی مشمول شرایطی که مایل به متمرکز شدن بروی هسته مرکزی فعالیت تجاری فروش و ارائه خدمات به مشتری می باشند می توانند راهکار طبقه بندی سفید (White Label) را انتخاب کنند. در ICM Brokers ما پایگاه اختصاصی معاملات تجاری را بر اساس خصوصیات و مشخصات شرکای خود تکمیل کرده و به سرعت ارائه می نماییم. برای رهکارهای جامع ما همچنین روش ها و فرآیندهای برنامه ریزی ماهرانه ای را ارائه می نماییم تا موفقیت شرکای ما در رسیدن به اهدافشان تضمین شود.

مدل تجاری ما بر مبنای ارائه یک پایگاه تجارت چند محصولی به شرکای خود استوار می باشد که این محصولات به نام آنها ثبت شده و یک ماژول دفتر پشتیبانی بخش اداری مرتبط با انجام معاملات مالی وظیفه انجام امور اداری مشتریان و مدیریت ریسک را بعهده خواهد داشت. شریک ما با دقت عمل و سخت کوشی نسبت به افتتاح حساب بصورت ناشناس برای مشتریان خود اقدام کرده و ICM Brokers فرآیند ارائه قیمت و قابلیت تبدیل به پول را مدیریت خواهد کرد. نتیجه نهایی برای شرکای ما یک مدل تجارت موفق و یک فعالیت معاملات تجاری آنلاین بهینه سازی شده می باشد.

چگونه می توان یک شریک WL شد

اگر به مشارکت در برنامه شراکت White Label ما علاقمند هستید لطفا مشخصات تماس زیر را برای ما ارسال کنید تا یکی از مسئولین فروش سازمانی ما با شما تماس بگیرد.
شما همچنین می توانید مستقیما با ما به آدرس پست الکترونیکی partnerships@ICMBrokers.com مکاتبه کرده و یا مستقیما از طریق وب سایت با یکی از مسئولین خدمات مشتریان ما به گفتگو و تبادل نظر بپردازید.

Scroll to Top
Online chat software