Array
(
    [0] => http://www.icmbrokers.com/fa/images/partnership_intro_brokerhand.jpg
)

برنامه معرف مشترى به كارگزار (IB)

ICMB Forex Brokers

ICM Brokers فرصتی استثنایی برای شما ارائه کرده است تا فعالیت تجاری سودمند و پرمنفعت خود را پایه گذاری کرده یا منافع و درآمد یک شرکت موجود را با برنامه کارگزاران معرفی کننده مشتری برنامه (IB) افزایش دهد.

ایده تجاری این برنامه بر این اساس می باشد که کارگزاران باید با انتخاب یک استراتژی بازاریابی و فروش مناسب مشتریان را به کار با ICM Brokers ترغیب نمایند. کارگزار بر اساس حجم تجارت انجام شده توسط مشتریان معرفی شده خود درآمد کسب خواهد کرد، بنابراین هر چه حجم تجارت مشتریان بیشتر باشد درآمد کارگزار نیز بیشتر خواهد بود.

کارگزاران می توانند اطمینان داشته باشند که تنوع محصولات ارائه شده و شروط و ضوابط ممتاز متضمن این امر می باشد که مشتریان شما به سمت کار با رقبا متمایل نخواهند شد. ICM Brokers لیستی گسترده از ابزار با تفاوت محدود بین نرخ خرید و نرخ فروش و نیاز به سپرد گذاری کم را ارائه می کند. ما همچنین حساب هایی با اعتبارات اهرمی تخصیص یافته با نسبت های از 1:100 تا 1:400 را قبول می کنیم.

مشتری شما در سیستم حساب مجازی ما (ICMB Trader) احساس راحتی خواهد کرد زیرا این سیستم از قابلیت تجارت حقیقی و بلادرنگ و ارائه زنده اطلاعات بازار، جداول و نمودارها، تجزیه و تحلیل فنی، و منابع گزارشات تحقیقی که توسط تحلیل گران ما و سایر موسسات مالی عمده ارائه می شود برخوردار می شوند. .

بعلاوه، مراحل سریع و موثر افتتاح حساب ما به مشتری اثبات می کند که شما با شرکتی کار می کنید که اولویت آن خدمات رسانی به مشتریان می باشد. شما خواهید دید که دایره افتتاح حساب و دفتر پشتیبانی بخش اداری مرتبط با انجام معاملات مالی ما با وسواس و در عین حال با اعتماد بخشیدن به مشتریانی که نیازمند سرعت در انجام کارها هستند به خدمت رسانی مشغول می باشند.

Scroll to Top
Online chat software