Array
(
    [0] => http://www.icmbrokers.com/fa/images/about_corporate_profile.jpg
)

آشنايي با شرکت

ICMB Forex Trading Brokers

آی سی ام بروکرز یک موسسه مالی است که در زمینه خدمات مالی آنلاین ،برای سرمایه گذاران جزئی و سازمانی تخصص دارد. ما بهترین روشهای موجود در صنعت را برای تجارت خود به کار می گیریم و از بالاترین استانداردهای اداره کردن، توافق و یکپارچگی بهره مند هستیم

آی سی ام بروکرز در نیویورک (ایالات متحده آمریکا)  دفتر دارد و در دوبی (امارت متحده عربی) نیز دارای دفتر خدمات مشتریان است. علاوه بر این، آی سی ام بروکرز در بیش از بیست کشور دیگر در سراسر دنیا دفاتر آی بی وابسته دارد.

آی سی ام بروکرز برای امنیت بودجه مشتریان تمام سپرده های مشتریان خود را نزد موسسات مالی تراز اول و ایمن نگهداری می کند.  آی سی ام بروکرز، همچنین شبکه ای قدرتمند از بانکداری بین المللی طرفهای مقابل برای پوشش ریسک پذیری مشتریان دارد.

آی سی ام بروکرز پیوندهای مستقیم با بخشهای تبادلات و خزانه داری بانکهای بزرگ ایجاد نموده است تا نرخهای دقیق و رقابتی ارائه دهد. پیشرفتهای فنی اساسی در پلتفورم تجاری آی سی ام بروکرز باعث ثبات هزینه اشتراک و محدود کردن هر چه بیشتر اسپردهای ثابت می شود.

ما می دانیم که موفقیت ما مترادف است با وفاداری مشتریانمان، که به همین دلیل ما سازمانی مشتری-محور را تشکیل داده ایم. با اصرار بر شناخت بیشتر مشتریانمان، قادر هستیم خدمات مشتریان را با کیفیتی بالا و پشتیبانی فردی تر عرضه نماییم. ما از تکنیکهای مدیریت شکایات استفاده می کنیم و در واقع مشتریان خود را تشویق می نماییم تا نظرات خود را ابراز نمایند تا بتوانیم روندهای کاری خود را طبق نیازهای مشتریان مان ارتقا بخشیده و آنها را کارآمد نماییم.

مشتریان ما از نرم افزار تجاری آی سی ام بروکرز برای دسترسی به بازارها استفاده می کنند. این پلتفورم یک سیستم محصول چندگانه، سرمایه چندگانه حقیقی است که توانایی دارد هزاران تراکنش را به طور همزمان انجام دهد. در واقع این سیستم محبوب بسیاری از سرمایه گزاران حرفه ای و جزئی است.

Scroll to Top
Online chat software